Koolituste kalender

KOOLITUSTE KALENDER Kevad 2019

Hispaania keele vestluskursus veidi õppinutele (A1.2)

Kevadsuvine hispaania keele vestluskursus (A1.2)


KELLELE?
Kursus sobib Teile, kui olete hispaania keelt umbes aasta jagu õppinud. Kursus on mõeldud nii neile, kes ei ole kaua keelega tegelenud, aga tahaks nüüd kunagi õpitut meelde tuletada, kui ka neile, kes tunnevad, et keelealaseid teadmisi on rohkem kui oskusi. Eriti oodatud on aga kõik, kes arvavad, et nad ei saa sellele kursusele tulla, sest "Ma ei oska ju hispaania keeles vestelda!"

KUIDAS?
Üritame nende kursustega pisut rooste läinud keeleoskust värskendada ja keelealased teadmised oskusteks muuta. Et tuleme kokku ja hakkame maast ja ilmast lobisema? ... Tegelikult mitte. Aluseks võtame kõige vajalikumad vestlema inspireerivad teemad. Nende raames laiendame sõnavara, õpetame juurde lausekonstruktsioone, mille abil üht või teist mõtet väljendada. Ja teeme seda kõike suuliselt harjutades. Lisaks paneme vestluskursustel võrreldes üldkeele kursustega rohkem rõhku sellele, kuidas erinevates igapäevastes olukordades edukalt hakkama saada.
Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi, mis teevad ühest vestluskursusest vestluskursuse - paari- ja grupitööd, arutelusid, dialooge, erineval viisil puuduva informatsiooni hankimist, sõnavaramänge, rollimänge, lauamänge jne - ühesõnaga kõike, mis paneb rääkima, rääkima ja veelkord rääkima!

Kursus baseerub õppekomplektil  Espańol en Marcha 1 ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

HIND: 80 €
KURSUSE MAHT: 20 ak t (15.05-14.06, T/N 17.30 - 19.00)
ÕPPEMATERJAL: Õppematerjalid sisalduvad hinnas
Tagasi