Liivimaa parimad keelekursused 25!

Tutvu koolituste kalendriga

KOOLITUSTE KALENDER Kevad 2019

UUDISED

 • November 30, 2018

  Registreeruma, registreeruma ...

  Uued inglise, hispaania, vene, rootsi, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele kursused alustavad tööd 28. jaanuari nädalal. Toredad kursused, mõnusad ruumid (vt galerii) ja muidugi suurepärane võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Ei maga maha, hoopis planeerib ja registreerib!
 • August 31, 2018

  Keele Kõlin

  Nende jaoks, kes põhi- mõtteliselt enam paberlehte kätte ei võta, panime Keele Kõlina ka kodulehele. Klikka uudise pealkirjal ning loe, mängi ja vaata eesti keele viktoriini õigeid vastuseid. Veel, ära auhinnamängu unusta, sest kes ei mängi, see ei võida ka 100 euro väärtuses Liivimaa parimat keeleõpet!
 • Detsember 01, 2016

  Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

  Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.
 • Jaanuar 02, 2014

  Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

  Töötukassa koolituskaart annab töötutele võimaluse täiendada end valdkondades, mis aitavad neil tööd leida. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiate Töötukassa kodulehelt.