Liivimaa parimad keelekursused!

Tutvu koolituste kalendriga

UUDISED

 • Jaanuar 05, 2018

  Registreeruma!

  Uued inglise, hispaania, vene, soome, rootsi, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele kursused alustavad tööd 29. jaanuari nädalal. Mitmed päris uued kursused, mõnusad ruumid (vt galerii) ja muidugi suurepärane võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Ei maga maha, hoopis planeerib ja registreerib!
 • Detsember 04, 2017

  Uus koolituskalender

  Väikesed täiendused siin, väikesed muudatused seal, aga kevadsemestri koolituskalender on laias laastus valmis. Hispaania, vene, inglise, rootsi, soome, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele grupid ootavad kõiki registreeruma. Kasutage võimalust, head keelehuvilised!
 • Detsember 01, 2016

  Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

  Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.
 • Jaanuar 02, 2014

  Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

  Töötukassa koolituskaart annab töötutele võimaluse täiendada end valdkondades, mis aitavad neil tööd leida. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiate Töötukassa kodulehelt.