Keele Kõlin

31.08.2018

Nende jaoks, kes põhi- mõtteliselt enam paberlehte kätte ei võta, panime Keele Kõlina ka kodulehele. Klikka uudise pealkirjal ning loe, mängi ja vaata eesti keele viktoriini õigeid vastuseid. Veel, ära auhinnamängu unusta, sest kes ei mängi, see ei võida ka 100 euro väärtuses Liivimaa parimat keeleõpet!

Sügise koolituskalender

14.08.2018

Uued inglise, hispaania, vene, soome, rootsi, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele kursused alustavad tööd 17. septembri nädalal. Mitmed päris uued kursused, mõnusad ruumid (vt galerii) ja muidugi suurepärane võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS.

Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

01.12.2016

Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.