Registreeruma!

05.01.2018

Uued inglise, hispaania, vene, soome, rootsi, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele kursused alustavad tööd 29. jaanuari nädalal. Mitmed päris uued kursused, mõnusad ruumid (vt galerii) ja muidugi suurepärane võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Ei maga maha, hoopis planeerib ja registreerib!

Uus koolituskalender

04.12.2017

Väikesed täiendused siin, väikesed muudatused seal, aga kevadsemestri koolituskalender on laias laastus valmis. Hispaania, vene, inglise, rootsi, soome, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele grupid ootavad kõiki registreeruma. Kasutage võimalust, head keelehuvilised!

Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

01.12.2016

Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.