Folkuniversitetet puhkab

02.07.2018

kuni 29. juulini. Tööle jääb aga meie väsimatu koduleht, kus saab juba sügissemestri koolituskavaga tutvuda ja sobiva kursuse leidmisel end kohe kirja panna. Meilidele vastame ka, aga mitte nii kiiresti kui tavaliselt.

Sügise koolituskalender

11.06.2018

Uued inglise, hispaania, vene, soome, rootsi, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele kursused alustavad tööd 17. septembri nädalal. Mitmed päris uued kursused, mõnusad ruumid (vt galerii) ja muidugi suurepärane võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS.

Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

01.12.2016

Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.