Uus koolituskalender

30.10.2018

Et sügissemestri kursused on juba poole peal, siis nendega enam liituda ei saa. Uue koolituskalendri leiate meie kodulehelt aga juba 3. detsembril. Kevadsemestri kursused alustavad tööd jaanuaris. Kui niikaua oodata ei malda, siis tasub uurida individuaalõppe võimalusi.

Keele Kõlin

31.08.2018

Nende jaoks, kes põhi- mõtteliselt enam paberlehte kätte ei võta, panime Keele Kõlina ka kodulehele. Klikka uudise pealkirjal ning loe, mängi ja vaata eesti keele viktoriini õigeid vastuseid. Veel, ära auhinnamängu unusta, sest kes ei mängi, see ei võida ka 100 euro väärtuses Liivimaa parimat keeleõpet!

Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

01.12.2016

Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.