Mobiilsest keeleõppest

Huvitav ja kasulik

Mobiilsest keeleõppest

Üha rohkem inimesi on avastanud võimaluse laadida telefoni keeleõpperakendus, et seda siis näiteks bussis, poes või postkontoris uute sõnade ja muu kasuliku õppimiseks kasutada. 
Erinevaid tasuta või mõõduka tasu eest pakutavaid võimalusi on loendamatul hulgal. Leidub programme sõnavara õppimiseks, ainult grammatikahuvilistele ja neid, mis erinevaid keeleõppe aspekte kombineerida püüavad. Et teie elu pisut lihtsamaks muuta, oleme kokku pannud valiku keeleõppeprogramme, mis maailmas praegu laineid löövad. Vaadake, kindlasti leiate midagi, mis väärib järeleproovimist. Edu! 

www.duolingo.com
Tasuta keeleõppeprogramm. Võimaldab õppida 13 keelt inglise ja 4 vene keele baasil. Saadaval  mobiilirakendus.

www.lingvist.io
Eestlaste poolt loodud tasuta programm, kus eesti keele baasil saab õppida inglise ja prantsuse keelt. Põhiosas koosneb sõnavara ja grammatika harjutustest, olemas ka kuulamis- ja lugemistekstid. Saadaval mobiilirakendus.

www.memrise.com
Pakub nii tasuta kui tasulist õpet. Väga suur keelte valik. Eesti keele baasil saab õppida soome ja inglise keelt ning inglise keele baasil eesti keelt. Olemas ka offline-versioon. Saadaval mobiilirakendus.

www.lyricstraining.com
Tasuta keeleõppekeskkond kõigile melomaanidele.

www.spellic.com
Tasuta harjutusvara keeleõppijale. Harjutamine ei eelda kasutajaks registreerumist. Iga registreerunu saab ise luua harjutusi sõnade õppimiseks. Soovitame keeleõpetajatele.

www.quizlet.com
Tasuta harjutusvara keeleõppijale. Harjutamine ei eelda kasutajaks registreerumist. Iga registreerunu saab ise luua harjutusi sõnade õppimiseks. Soovitame keeleõpetajatele. Saadaval mobiilirakendus.

www.babbel.com
Üks populaarsemaid tasulisi keeleõppeprogramme, mis võimaldab õppida 14 keelt. Esimene tund tasuta. Saadaval mobiilirakendus.

www.rosettastone.eu
Tasuline keeleõppeprogramm. Tasuta prooviperiood. Peamine erinevus teistest – ei ole tõlkepõhine, kogu õppetegevus on õpitavas keeles. Pöörab tähelepanu ka kõnekeelsetele väljenditele. Saadaval mobiilirakendus.


august 2015