Miks õppida hispaania keelt?

Huvitav ja kasulik

Miks õppida hispaania keelt?

 

Lihtne õppida
theeasiestlanguagetolearn.com on erinevaid andmeid analüüsides koostanud edetabeli, mille järgi kolm kõige lihtsamini õpitavat keelt maailmas on hispaania, inglise ja itaalia keel. Kuldmedali saanud hispaania keele puhul tuuakse välja, et keele sõnavara on lihtne ja konkreetne. Sõnu kirjutatakse nii nagu neid kuuldakse, mistõttu kirjutamine ei valmista õppijatele raskusi. Ka hispaania keele grammatika ei ole eriti keeruline.

Palju kasu
Vähetähtis ei ole ka asjaolu, et hispaania keelt osates suureneks su suhtlemisvõimalused umbes 400 korda. Nimelt räägib seda keelt 400 miljonit inimest maailmas. Hispaania keel on momendil suuruselt neljas keel maailmas.  

Hea reisida
Hispaania ja Ladina-Ameerika on üha populaarsemad reisisihtkohad. Paraku ei tunne suuruselt neljandat keelt rääkivad inimesed väga suurt vajadust teisi keeli õppida. Seega, kui soovid end reisi ajal hästi tunda ja tegelikult ka aru saada, mida kohalikud räägivad, siis võiks vähemalt natuke hispaania keelt osata. 

Naudi hispaania kultuuri
Kellele ei meeldiks Pedro Almodovari filmid, kellele ei meeldiks Antonio Banderas, Penelope Cruz või Salma Hayek. Muusika osas on võib-olla suurem arvamuste lahusus, aga ikkagi oleks tore teada, millest Gloria Estefan või Shakira laulavad.