Koolituste kalender

KOOLITUSTE KALENDER Kevad 2020

Inglise keel B1 vestlus B

Inglise keel kesktasemele vestlus (B1)

Kui Sinu inglise keele õpingud on jõudnud kesktasemele,
Kui Sa soovid keskenduda peamiselt suulise väljendusoskuse arendamisele,
Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks,
Kui Sa oled valmis aktiivselt õppetöös kaasa lööma,

Kesktaseme vestluskursusel seame põhieesmärgiks rääkimisjulguse ja soravuse, mistõttu pühendame tunnitöös varasemast rohkem aega vabale vestlusele. Võtame aluseks üldhuvitavad ja aktuaalsed teemad, mille abil üritame suurendada aktiivset sõnavara ning õpitud grammatikateadmisi suulises kõnes kasutama hakata. Et räägitust paremini aru saada ja keeleoskus kiiremini edeneks, võtame nii tunni- kui ka iseseisvas töös appi autentsed kuulamistekstid ja videoklipid.
Tähelepanu pöörame ka erinevatele lausekonstruktsioonidele, mille abil üht või teist mõtet väljendada ning konkreetsemates situatsioonides toime tulla, st Social English'ile (nt kuidas viisakalt küsida ja nõu anda, arvamust avaldada ja kaaslase jutu vastu huvi üles näidata, seltskondlikku vestlust üleval hoida jne).
Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi, mis teevad ühest vestluskursusest vestluskursuse - paaris- ja grupiarutelusid, erineval viisil puuduva informatsiooni hankimist, sõnavaramänge, rollimänge, lauamänge jne - ühesõnaga kõike, mis paneb meid rääkima-rääkima-rääkima.

KÄSITLEMISELE TULEVAD JÄRGMISED TEEMAD:

1) Argipäev: Igapäevategevused ja -kohustused. Inimesed meie ümber. Vaba aeg.
    Kollokatsioonid (have & take).
    Funktsionaalne keel: Arvamuse avaldamine ja sellele reageerimine.
    Keeleteadmised: Kinnitavad lühiküsimused (You live here, don´t you?)
 2) Kas mäletad?: Mälu ja mälestus. Mäletamine ja unustamine.
    Funktsionaalne keel: Info täpsustamine. Arvamuse avaldamine.
    Keeleteadmised: Mineviku ajavormid (Past Simple, Past Continuous, Past Perfect, used to).
    Lühiküsimused (Do they? Did she? jne).
3) Ümber ilma: Põnevad paigad ja objektid. Elu suurlinnas.
    Funktsionaalne keel: Võrdlemine, kasutades erinevaid väljendeid.
    Keeleteadmised: Kaudsed küsimused.
4) Edu valem: Muutused tööelus. Ebatavalised karjäärivalikud. Kuidas olla edukas?
    Funktsionaalne keel: Ametialane telefonikõne.
    Keeleteadmised: Tuleviku ajavormid. Tingimuslaused. Sõnamoodustus.
5) Meedia: Teler ja raadio. Teemad uudistes. Kuritegu ja karistus. Film, muusika, kirjandus.
    Funktsionaalne keel: Oletamine, oletustele reageerimine.
    Keeleteadmised: Umbisikuline tegumood. Omadussõna –ed ja –ing vormi erinevus. Rõhulised
    omadussõnad (surprised vs astonished)

Kursus baseerub õppekomplektil Cutting Edge Intermediate ja Folkuniversiteteti
õppematerjalidel.

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!
HIND: 198 € / 189 € ((üli)õpilased ja 2019. a. kevadel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas
KURSUSE MAHT: 54 ak t auditoorset tööd (õppe kogumaht 80 ak t) Periood: 17.09 - 17.12 Aeg: T/N 08.30 - 10.00 Koolitaja: Tally Maegi
ÕPPEMATERJAL: Hind sisaldab õppematerjali
Tagasi