Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Eesti keel A2.2 veebis

Eesti keel A2.2 veebis

Eesti keel A2.2

Kui Sa oled juba alustanud õpinguid A2 tasemel, kuid ei ole veel valmis B1 tasemel õppima, kui Sa oled valmis tundides aktiivselt kaasa lööma, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

KÄSITLEMISELE TULEVAD EESTI KEELE A2 TASEME ÕPPEKAVA TEEMAD:

1. Tervis: Kehaosad. Välimus. Haigused. Arstiaja broneerimine. Tervislik eluviis. Kuupäevade ütlemine. Pühad Eestis.
    Keeleteadmised: Küsisõnad. Järgarvsõnad. Helistama ’kellele’, ’kuhu’.
  2. Tööst ja ametitest: Ametid ja isikuomadused. Positiivsed ja negatiivsed iseloomuomadused. Töö ja palk. Töökuulutused. CV koostamine. Töövestlus.
    Keeleteadmised: Täisminevik ja lihtminevik. Töötama ’kellena’, õppima ’kelleks’.
  3. Igapäevaelu. Linnas: Asutused linnas. Väljendid teenindusasutustes. Muuseumid. Keelumärgid. Tee küsimine ja juhatamine.
    Keeleteadmised: Kohakäänded ’kus’, kuhu’ ja ’kust’. ’ei tohi’ ja ’peab’.
  4. Ostan, müün ja vahetan: Raha ja säästmine. Kodu ja kodumasinad. Elektroonikapoes. Probleemid kodutehnikaga. Probleemide lahendamine.
    Keeleteadmised: ma- ja da-infinitiiv. Kaudse kõneviisi olevik.
  5. Kordamine: Läbitud teemade kordamine. „A-taseme eksamit tutvustav video“.
    Keeleteadmised: Läbitud grammatikateemade kordamine

Koolitus baseerub õpikul Eesti keeles, palun! (2023, MTÜ Folkuniversitetet Estonia) ja õpiku juurde loodud lisamaterjalidel.

Eesti keele A2 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka eesti keele test!

70 ak t kontaktõpet (õppe kogumaht 105 ak t)

Aeg: K 16.00 - 17.30 / R 16.30 - 18.00

Maaja Orlova

350 € / 336 € ((üli)õpilased ja 2023. a. sügisel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Hind sisaldab õppematerjali.