Hispaania keel B1.2+

Hispaania keel kesktasemele (B1.2+)

Kui Sa oled hispaania keelt juba paar aastat õppinud, Kui Sa meie kodulehe testist said üle 80 punkti, Kui Sa soovid oma hispaania keele sõnavara suurendada ja rääkimisoskuse parandada, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Kui Sa oled hispaania keelt juba paar aastat õppinud,
Kui Sa meie kodulehe testist said üle 80 punkti,

Sõnavara ja soravus, grammatika muidugi ka, aga mitte liiga suurtes kogustes – nii oleme üles ehitanud kesktaseme kursused. Kuigi endiselt pöörame tähelepanu kõigile keeleaspektidele ning parandame süstemaatiliselt grammatikaalaseid teadmisi, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Rohkem kui madalamatel tasemetel tegeleme erinevate väljendite ja lausekonstruktsioonidega, mida vajad oma arvamuse väljendamiseks, seisukohtade kaitsmiseks, huvi üles näitamiseks, kritiseerimiseks (nii et kritiseeritav sellest ei solvuks) jne.
Usume põhimõttesse kuula, ja sa unustad, tee ise, ja sul jääb meelde. Seetõttu kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi, mis võimaldavad Sul aktiivselt tunnitöös kaasa lüüa – paaris- ja grupitööd, dialooge, erineval viisil puuduva informatsiooni hankimist, sõnavaramänge, rollimänge, lauamänge jne.

Kursus baseerub õppematerjalil Aula Internacional 3 ning Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

KÄSITLEMISELE TULEVAD HISPAANIA KEELE B1 TASEME ÕPPEKAVA 2. MOODULI TEEMAD:

1. Meedia: Film, kirjandus ja televisioon meie igapäevaelus.
    Funktsionaalne keel: Lugude jutustamine. Kokkuvõtete tegemine.
    Keeleteadmised: Otsene- ja kaudne sihitis. Teksti sidumine tervikuks (conectores)
  2. Reklaam meie elus: Hüüdlaused. Viisakad palved.
    Funktsionaalne keel: Soovituste andmine, instruktsioonid. Käsud ja palved.
    Keeleteadmised: Käskiv kõneviis.
  3. Ühiskond: Probleemid meie ümber. Võimalikud lahendused.
    Funktsionaalne keel: Soovid. Kuidas väljendada nõudmisi ja vajadusi. Lahenduste pakkumine.
    Keeleteadmised: Oleviku konjunktiivi moodustamine ja kasutamine (el presente de subjuntivo)

Hispaania keele B1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka hispaania keele test!

28 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 40 ak t)

Aeg: K 15.45 - 17.15

Dagmar Treial

129 € (Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.)