Folkuniversitetet/Koolitused/Lai 30, Tartu/Hispaania keel B1+ Tartus

Hispaania keel B1+ Tartus

Hispaania keel kesktasemele B1+

Lai 30, Tartu

Kui Sa oled hispaania keelt juba mitu aastat õppinud, Kui Sa meie kodulehe testist said üle 80 punkti, Kui Sa soovid oma hispaania keele sõnavara suurendada ja rääkimisoskuse parandada, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

KELLELE?

Kui Sa oled hispaania keelt juba mitu aastat õppinud,
Kui Sa meie kodulehe testist said üle 80 punkti,
Kui Sa soovid oma hispaania keele sõnavara suurendada ja rääkimisoskuse parandada, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

KUIDAS?

Kursus on mõeldud B1-taseme teemade kinnistamiseks. Võtame valdkonnad, millega te olete juba B1-tasemel õppides kokku puutunud ning läheneme nendele uue nurga alt. Kinnistame ja harjutame, et teadmistest saaksid oskused ja oskused paraneksid. Keskendume sõnavarale ja soravusele. Tegeleme süstemaatiliselt ka grammatikaga, aga mitte liiga suurtes kogustes. Kuigi endiselt pöörame tähelepanu kõigile keeleaspektidele ning parandame süstemaatiliselt grammatikaalaseid teadmisi, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Rohkem kui madalamatel tasemetel tegeleme erinevate väljendite ja lausekonstruktsioonidega, mida vajad oma arvamuse väljendamiseks, seisukohtade kaitsmiseks, huvi üles näitamiseks, kritiseerimiseks (nii et kritiseeritav sellest ei solvuks) jne.
Usume põhimõttesse kuula, ja sa unustad, tee ise, ja sul jääb meelde. Seetõttu kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi, mis võimaldavad Sul aktiivselt tunnitöös kaasa lüüa – paaris- ja grupitööd, dialooge, erineval viisil puuduva informatsiooni hankimist, sõnavaramänge, rollimänge, lauamänge jne.

Kursus baseerub õppematerjalil Aula Internacional 3 ning Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

KÄSITLEMISELE TULEVAD HISPAANIA KEELE B1 TASEME ÕPPEKAVA TEEMAD.

Hispaania keele B1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka hispaania keele test!

Kursuse maht:

28 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 40 ak t)

Aeg:

Periood: 01.02 - 03.05

Aeg: K 15.15 - 16.45

Koolitaja:

Epp Kama

Hind:

138 €. Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Registeerumine suletud