Folkuniversitetet/Koolitused/Lai 30, Tartu/Inglise keel A1.2 grupp A Tartus

Inglise keel A1.2 grupp A Tartus

Inglise keel A1.2

Kui Sa oled juba ühe semestri inglise keelt õppinud, Kui Sa oled õppinud inglise keelt kunagi ammu ja palju unustanud ning kui meie kodulehe madalamast testist said 48-59 punkti, Kui Sa tunned, et alustatud keeleõpinguid tuleks kindlasti jätkata, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Aitame neil, kes keeleõpingutega juba algust on teinud, oma teadmisi ja oskusi edasi arendades järgmisele tasemele jõuda. Ehkki eesmärgiks on arendada nii rääkimis-, kuulamis-, lugemis- kui kirjutamisoskust, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Kindlasti ei unusta me ka süstemaatilist grammatikaga tegelemist. Keelte õppimine, nii nagu meie seda näeme, ei toimu pelgalt lünki täites ja tabelites näpuga järge ajades, vaid pigem suuliselt harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA TEEMAD:

1. Kodu ja kodukoht: Asjad kodus. Asutused linnas. Arvud, hinnad.
    Funktsionaalne keel: Hinna küsimine ja ütlemine. Tee juhatamine.
    KeeleteadmisedThere is/are konstruktsioon, hulgamäärus (some, any jt ), määrsõna ja omadussõna, eessõna kohamääruses (in, on, near jt).
  2. Linn: Asutused linnas. Linna ja hoonete kirjeldamine. Arvud, hinnad.
    Funktsionaalne keel: Hinna küsimine ja ütlemine. Tee juhatamine.
    Keeleteadmised: Määrsõna ja omadussõna.
  3. Talent: Teadmised, oskused, anne. Eile ja täna.
    Funktsionaalne keel: Soovide avaldamine.
    KeeleteadmisedCan/can´t, lihtminevik (was/were, could), määrsõna, eessõna fikseeritud väljendis (listen to, married to, speak to jt).

Kursuse lõpuks oskad öelda kuupäevi, viisakalt paluda, pakkuda ja ettepanekuid teha ning saad hakkama toidu- ja riidepoes, restoranis jne.
Kursus baseerub õppematerjalil New Headway Elementary (4th ed) ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad aadressil Lai 30, Tartu.

Aeg: E 17.30 - 19.30

Hind sisaldab õppematerjali ja juurdepääsu veebivarale.