Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keel A1.2 grupp B veebis

Inglise keel A1.2 grupp B veebis

Inglise keel veidi õppinutele A1.2

Kui Sa oled juba ühe semestri inglise keelt õppinud, Kui Sa oled õppinud inglise keelt kunagi ammu ja palju unustanud ning kui meie kodulehe madalamast testist said 48-59 punkti, Kui Sa tunned, et alustatud keeleõpinguid tuleks kindlasti jätkata, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

• Tundides osalemiseks peab sul olema internetiühendusega arvuti või nutitelefon. Enne kursuse algust saadame sulle e-kirja, milles on täpsed juhised tunniga liitumiseks ja programmi allalaadimiseks.
  • ZOOM’i teel toimuv keeleõpe ei erine kuigi palju tavalisest grupiõppest. Ka ZOOMis teeme kuulamisülesandeid, vaatame videoid, töötame paarides ja gruppides, kasutame tahvlit jne. Pöörame tähelepanu nii kõnelemis-, kuulamis-, lugemis- kui ka kirjutamisoskusele, tunnitöös keskendume aga peamiselt suhtlusoskuse arendamisele. Eesmärgiks on tunnid võimalikult elavaks ja huvitavaks teha. Harjutame rääkimist niipalju kui võimalik, kasutame rollimänge ja dialooge.
  • Õppimist toetab Folkuniversiteteti e-õppekeskkonda loodud kursust täiendav veebivara.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA TEEMAD:

1. Kodu ja kodukoht: Asjad kodus. Asutused linnas. Arvud, hinnad.
    Funktsionaalne keel: Hinna küsimine ja ütlemine. Tee juhatamine.
    KeeleteadmisedThere is/are konstruktsioon, hulgamäärus (some, any jt ), määrsõna ja omadussõna, eessõna kohamääruses (in, on, near jt).
  2. Linn: Asutused linnas. Linna ja hoonete kirjeldamine. Arvud, hinnad.
    Funktsionaalne keel: Hinna küsimine ja ütlemine. Tee juhatamine.
    Keeleteadmised: Määrsõna ja omadussõna.
  3. Talent: Teadmised, oskused, anne. Eile ja täna.
    Funktsionaalne keel: Soovide väljendamine. Oskuste kirjeldamine.
    KeeleteadmisedCan/can´t, lihtminevik (was/were, could), määrsõna, eessõna fikseeritud väljendis (listen to, married to, speak to jt).

Kursuse lõpuks oskad öelda kuupäevi, viisakalt paluda, pakkuda ja ettepanekuid teha ning saad hakkama toidu- ja riidepoes, restoranis jne.
Kursus baseerub õppematerjalil New Headway Elementary (4th ed) ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: K 17.30 - 19.30

Meeri Kängsepp

195 € / 186 € ((üli)õpilased ja 2023. a. sügisel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Hind sisaldab õppematerjali ning juurdepääsu veebivarale.

Registeerumine suletud