Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keel A2 vestluskursus veebis

Inglise keel A2 vestluskursus veebis

Inglise keel vestluskursus A2

Kursus sobib Teile, kui saite meie kodulehel olevast inglise keele madalamast testist 60 - 79 punkti. Kursus on mõeldud nii neile, kes ei ole kaua keelega tegelenud, aga tahaks kunagi õpitut meelde tuletada, kui ka neile, kes tunnevad, et keelealaseid teadmisi on rohkem kui oskusi. Eriti oodatud on aga kõik, kes arvavad, et nad ei saa sellele kursusele tulla, sest "Ma ei oska ju inglise keeles vestelda!"

• ZOOM’i teel toimuv keeleõpe ei erine kuigi palju tavalisest grupiõppest. Ka ZOOMis teeme kuulamisülesandeid, vaatame videoid, töötame paarides ja gruppides, kasutame tahvlit jne. Pöörame tähelepanu nii kõnelemis-, kuulamis-, lugemis- kui ka kirjutamisoskusele, aga tunnitöös keskendume peamiselt suhtlusoskuse arendamisele. Eesmärgiks on tunnid võimalikult elavaks ja huvitavaks teha. Harjutame rääkimist niipalju kui võimalik, kasutame rollimänge ja dialooge.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A2 TASEME ÕPPEKAVA 3. MOODULI TEEMAD:

• Töö ja puhkus: Igapäevategevused. Ametid ja töökohustused. Uni ja unistus.
    Funktsionaalne keel: Soovituste tegemine.
    Keeleteadmised: Kohustused ja soovitused (have to, should, jne).
  • Algused ja lõpud: Millal sa esimest korda …? Millal sa viimati …? Kuidas sa end tunned?
    Funktsionaalne keel: Info täpsustamine.
    Keeleteadmised: Ajaväljendid. Eessõnad.
  • Reisimine: Erinevat tüüpi reisid. Reisi planeerimine ja kirjeldamine.
    Funktsionaalne keel: Palved ja neile vastamine. Plaanid ja kavatsused.
    Keeleteadmised: will plaanide ja oletuste väljendamiseks.

Kursuse lõpuks on oluliselt suurenenud Su rääkimisjulgus ja soravus. Muuhulgas oskad ennast erinevates välismaal reisides erinevates situatsioonides tutvustada, viisakalt küsida, paluda, pakkuda, nõu anda ja küsida, infot täpsustada jne.
Kursus baseerub õppekomplektidel Cutting Edge 3rd ed ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A2 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Monika Mander

Hind sisaldab õppematerjali ning juurdepääsu veebivarale.