Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keele B1+ vestluskursus veebis

Inglise keele B1+ vestluskursus veebis

Inglise keel kesktasemele vestlus (B1)

Kui Sinu inglise keele õpingud on jõudnud kesktasemele, Kui Sa soovid keskenduda peamiselt suulise väljendusoskuse arendamisele, Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks, Kui Sa oled valmis aktiivselt õppetöös kaasa lööma, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Kui Sinu inglise keele õpingud on jõudnud kesktasemele,
Kui Sa soovid keskenduda peamiselt suulise väljendusoskuse arendamisele,
Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks,
Kui Sa oled valmis aktiivselt õppetöös kaasa lööma,

• Kuna ZOOM võimaldab teha kuulamisülesandeid, vaadata videoid, jagada õppijaid paaridesse ja gruppidesse ning kontrollida kirjutamisoskust kõigile nähtava tahvli abil, ei erine ZOOM’i teel toimuv keeleõpe kuigi palju tavalisest grupiõppest. Ehkki eesmärgiks on arendada nii rääkimis-, kuulamis-, lugemis- kui kirjutamisoskust, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Tegeleme ka grammatikaga, aga pisut teisiti kui tavakursusel. Keelte õppimine, nii nagu meie seda näeme, ei toimu pelgalt lünki täites ja tabelites näpuga järge ajades, vaid pigem suuliselt harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE B1 TASEME ÕPPEKAVA TEEMAD:

1. Meedia: Teler ja raadio. Teemad uudistes. Kuritegu ja karistus. Film, muusika, kirjandus.
    Funktsionaalne keel: Oletamine, oletustele reageerimine.
    Keeleteadmised: Umbisikuline tegumood. Omadussõna –ed ja –ing vormi erinevus. Rõhulised omadussõnad (surprised vs astonished)
  2. Suhtlemisest: Käitumine ja suhtlemine erineva kultuuritaustaga inimestega. Kollokatsioonid (go & get).
    Funktsionaalne keel: Palve ja sellele reageerimine. Üldistuste tegemine. Kokkusaamiste organiseerimine.
    Keeleteadmised: Kaudsed küsimused. Tulevikuvormi kasutamine pakkumiste ja hetkeotsuste tegemisel (will).
  3. Tulevikuühiskond: Muutused ja trendid ühiskonnas. Kollokatsioonid (make & do).
    Funktsionaalne keel: Oletuste tegemine. Viisakusväljendid.
    Keeleteadmised: Tingimuslaused (Zero, First & Second Conditional)

Kursus baseerub õppekomplektil Cutting Edge Intermediate ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele B1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: N 17.30 - 19.30

180 € / 171 € ((üli)õpilased ja 2022. a. kevadel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Õpetaja poolt komplekteeritud materjal (sh kuulamisülesanded, videod jne) saadetakse osalejatele lingiga e-kirja teel.