Folkuniversitetet/Koolitused/Lai 30, Tartu/Inglise keel B1+ vestluskursus

Inglise keel B1+ vestluskursus

Inglise keel kesktasemele vestlus (B1)

Kui Sinu inglise keele õpingud on jõudnud kesktasemele, Kui Sa soovid keskenduda peamiselt suulise väljendusoskuse arendamisele, Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks, Kui Sa oled valmis aktiivselt õppetöös kaasa lööma, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Kui Sinu inglise keele õpingud on jõudnud kesktasemele,
Kui Sa soovid keskenduda peamiselt suulise väljendusoskuse arendamisele,
Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks,

Kesktaseme vestluskursusel seame põhieesmärgiks rääkimisjulguse ja soravuse, mistõttu pühendame tunnitöös varasemast rohkem aega vabale vestlusele. Võtame aluseks üldhuvitavad ja aktuaalsed teemad, mille abil üritame suurendada aktiivset sõnavara ning õpitud grammatikateadmisi suulises kõnes kasutama hakata. Et räägitust paremini aru saada ja keeleoskus kiiremini edeneks, võtame nii tunni- kui ka iseseisvas töös appi autentsed kuulamistekstid ja videoklipid.
Tähelepanu pöörame ka erinevatele lausekonstruktsioonidele, mille abil üht või teist mõtet väljendada ning konkreetsemates situatsioonides toime tulla, st Social English’ile (nt kuidas viisakalt küsida ja nõu anda, arvamust avaldada ja kaaslase jutu vastu huvi üles näidata, seltskondlikku vestlust üleval hoida jne).
Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi, mis teevad ühest vestluskursusest vestluskursuse – paaris- ja grupiarutelusid, erineval viisil puuduva informatsiooni hankimist, sõnavaramänge, rollimänge, lauamänge jne – ühesõnaga kõike, mis paneb meid rääkima-rääkima-rääkima.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE B1 TASEME ÕPPEKAVA 4. JA 5. MOODULI TEEMAD:

1. Meedia: Teler ja raadio. Teemad uudistes. Kuritegu ja karistus. Film, muusika, kirjandus.
    Funktsionaalne keel: Oletamine, oletustele reageerimine.
    Keeleteadmised: Umbisikuline tegumood. Omadussõna –ed ja –ing vormi erinevus. Rõhulised omadussõnad (surprised vs astonished).
  2. Suhtlemisest: Käitumine ja suhtlemine erineva kultuuritaustaga inimestega. Kollokatsioonid (go & get).
    Funktsionaalne keel: Palve ja sellele reageerimine. Üldistuste tegemine. Kokkusaamiste organiseerimine.
    Keeleteadmised: Kaudsed küsimused. Tulevikuvormi kasutamine pakkumiste ja hetkeotsuste tegemisel (will).
  3. Kultuurid: Kultuuriteadlikkus. Tavad ja kombed.
    Funktsionaalne keel: Viisakusväljendid suhtlussituatsioonides.
    Keeleteadmised: Nõuandeid ja kohustust väljendavad modaalverbid. Sõnamoodustus järelliite abil (-ness, -ity, -tion jne).

Kursus baseerub õppekomplektidel Cutting Edge Intermediate, Marke Leader Intermediate ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele B1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak t auditoorset tööd (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad aadressil Lai 30, Tartu.

Aeg: E 17.30 - 19.30

Tally Maegi

168 € / 162 € ((üli)õpilased ja 2021. a. kevadel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas

Hind sisaldab õppematerjali