Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keel B2.1 veebis

Inglise keel B2.1 veebis

Inglise keel kõrgemale kesktasemele (B2.1)

Kui Sa juba omad kesktasemel teadmisi inglise keeles ja tunned, et sellest ei piisa, Kui Sul läheb inglise keelt vaja ka tööalases suhtlemises (praegu või tulevikus), Kui Sa soovid keskenduda valdavalt oma sõnavara suurendamisele ja ladususe parandamisele, Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks, Kui Sa oled valmis aktiivselt õppetöös kaasa lööma, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Kui Sa vähemalt momendil ei pea grammatikat prioriteediks,
Kui Sa oled valmis aktiivselt õppetöös kaasa lööma,

• Tundides osalemiseks peab sul olema internetiühendusega arvuti või nutitelefon. Enne kursuse algust saadame sulle e-kirja, milles on täpsed juhised tunniga liitumiseks ja programmi allalaadimiseks.
  • Kuna ZOOM võimaldab teha kuulamisülesandeid, vaadata videoid, jagada õppijaid paaridesse ja gruppidesse ning kontrollida kirjutamisoskust kõigile nähtava tahvli abil, ei erine ZOOM’i teel toimuv keeleõpe kuigi palju tavalisest grupiõppest. Aitame neil, kes keeleõpingutega juba algust on teinud, oma teadmisi ja oskusi edasi arendades järgmisele tasemele jõuda. Ehkki eemärgiks on arendada nii rääkimis-, kuulamis-, lugemis- kui kirjutamisoskust, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Kindlasti ei unusta me ka süstemaatilist grammatikaga tegelemist. Keelte õppimine, nii nagu meie seda näeme, ei toimu pelgalt lünki täites ja tabelites näpuga järge ajades, vaid pigem suuliselt harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud. Kasutame kursusel ka ümberpööratud klassiruumi meetodi elemente. See tähendab, et õppijad saavad kodus õpetaja saadetud videoid vaadata ja kuulamistekste kuulata ning klassiruumis saab keskenduda peamiselt suhtlemisele, arutlemisele ja koos tegutsemisele.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE B2 TASEME ÕPPEKAVA 1. MOODULI TEEMAD:

1) Kord nii, kord naa. Kuidas me end erinevates olukordades tunneme. Tasakaal ja õnne valem.
Funktsionaalne keel: Emotsioonide kirjeldamine. Kuidas teha kokkuvõtteid.
Keeleteadmised: Omadussõnade moodustamine (prefixes, suffixes).
2) Kõigiga juhtub. Seigad ja juhtumised. Ootamatud olukorrad ja nendega toimetulek.
Funktsionaalne keel: Argumenteerimine. Loo rääkimine.
Keeleteadmised: Mineviku ajavormid. Määrused lauses (Ironically, eventually, etc).
3) Mõistus: Isiksuse tüübid. IQ,. Inimvõimed ja selle piirid. Iseloomuomadused. Stereotüübid.
Funktsionaalne keel: Põhjendamine, veenmine ja otsustamine.
Keeleteadmised: Umbisikuline tegumood (have/get done).

Kursus baseerub õppekomplektil Cutting Edge Upper-Intermediate ning Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele B2 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: N 17.30 - 19.30

180 € / 171 € ((üli)õpilastele ja 2022. sügisel Folkuniversitetetis osalenutele). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Registeerumine suletud