Liivimaa parimad keelekursused!

Tutvu koolituste kalendriga

KOOLITUSTE KALENDER Kevad 2020

UUDISED

 • Märts 31, 2020

  Keeleõpe jätkub veebis

  Ehkki meie klassiruumid on neil päevil tühjad, käib keeleõpe täie hooga edasi! Tänaseks on juba 50 keelegruppi Zoomi kolinud. Keeleõpe jätkub videotundidega ja nagu kuulda on, siis asjad lähevad iga tunniga üha paremaks. Head õppijad, IT-alased eriteadmised ei ole videotundides osalemiseks vajalikud!
 • Märts 16, 2020

  Mis toimub?

  Hea õppija! Folkuniversitetetis ei toimu kontakttunde vähemalt kuni 29. märtsini. Kui Sa ei ole sellekohast teavitust (tekstisõnumit) saanud, palun võta meiega ühendust. Tegutseme selle nimel, et saaksime jätkata õppetööd veebis kuni olukorra normaliseerumiseni. Seega tasub oma postkastil silm peal hoida!
 • Juuni 27, 2019

  Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

  Töötukassa toetab nüüd lisaks töötutele ka töötavate inimeste õpinguid. Näiteks, kui teie eesti keele oskus on tööalaseks arenguks ebapiisav ja sissetulek eelmisel kalendriaastal oli alla Eesti keskmise, siis võite abi saamiseks Töötukassa poole pöörduda. Uuri lisa Töötukassa karjäärinõustajalt!
 • Detsember 01, 2016

  Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

  Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.