Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Soome keel A1.1 gr A veebis

Soome keel A1.1 gr A veebis

Soome keel algajatele A1.1

Kui Sa ei ole varem soome keelt õppinud, Kui Sa soovid korralikke baasteadmisi soome keelest, Kui Sa arvad, et soome keelt võib tulevikus vaja minna, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

KÄSITLEMISELE TULEVAD SOOME KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA 1. MOODULI TEEMAD:

1) Sina ja mina: Isikuandmed, riigid ja rahvused, perekond.
     Funktsionaalne keel: Tutvumine ja tervitamine, hüvastijätt, tänamine.
     Keeleteadmised: Tähestik, hääldamine, isikuline asesõna, tegusõna olla pööramine.
2) Aeg ja ilm: Nädalapäev, kuu, aastaajad, ilm. Numbrid.
     Funktsionaalne keel: Kellaaja küsimine ja ütlemine, kuupäeva ütlemine.
     Keeleteadmised: Numbrid.
3) Poes: Toidud ja riided. Värvid. Hind. Kogused.
     Funktsionaalne keel: Hinna küsimine ja ütlemine.
     Keeleteadmised: Tegusõna pööramine (olevik)
4) Minu päev: Igapäevategevused. Teadmised, oskused, anne.
     Funktsionaalne keel: Oskamise ja soovi küsimine ja väljendamine
     Keeleteadmised: Verbitüübid.
5) Pere: Perekond ja sugulased.
    Keeleteadmised: Nimisõna (omastav ja osastav kääne)

Kursuse lõpuks oskad tervitada ja hüvasti jätta, kellaaega küsida ja ütelda, vabandada, sisseoste teha, endast, oma kodust ja perest rääkida ning sul on baasteadmised ja oskused, millelt oma keelealaseid teadmisi edasi arendada.
Kursus baseerub õppematerjalidel Hyvin menee ja Hyvä-parempi-paras ning Folkuniversiteteti materjalidel.

Soome keele A1 taseme õppekava

2. Õppemaks tagastatakse õpilasele, kui õppija informeerib Folkuniversitetetit oma soovist kursusest loobuda 24 h jooksul pärast esimest tundi. Hilisemaid pretensioone arvesse ei võeta.
    3. Eraisikul on õigus tasuda õppemaksu ühes, kahes või kolmes võrdses osas. ÕPPEMAKSU MITMES OSAS TASUMINE EI TÄHENDA, ET ÕPINGUTE KATKESTAMISEL VABASTATAKSE ÕPPIJA JÄRGNEVATE OSAMAKSETE TASUMISEST.
    4. Õppijal on õigus kohale sobiva tasemega grupis tema poolt valitud ajal ja vastavat programmi käsitlevale õppematerjalile.

28 ak tundi auditoorset tööd (kogumaht 45 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Anneli Loodus

150 €. Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Hind sisaldab õppematerjali ning juurdepääsu veebivarale.