Pane tähele!

01.11.2019

Kevadsemestri kursused leiad meie koolituskalendrist juba 2. detsembril. Uued inglise, hispaania, vene, soome, rootsi, norra, itaalia, prantsuse ja eesti keele kursused alustavad tööd 27. jaanuari nädalal. Suurepärased kursused, mõnusad ruumid (vt galerii) ja võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Kõigepealt planeerib, seejärel registreerib!

Keele Kõlin

28.08.2019

Kui tahad teada, kuidas polüglotid keeli õpivad ja mis keeleõppe maailmas uut ja huvitavat on, loe Keele Kõlinat. Paberlehe leiad 2. septembril oma postkastist. Lehe lühendatud versiooni saad lugeda ka siin.

Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

27.06.2019

Töötukassa toetab nüüd lisaks töötutele ka töötavate inimeste õpinguid. Näiteks, kui teie eesti keele oskus on tööalaseks arenguks ebapiisav ja sissetulek eelmisel kalendriaastal oli alla Eesti keskmise, siis võite abi saamiseks Töötukassa poole pöörduda. Uuri lisa Töötukassa karjäärinõustajalt!

Keeleõpe Skype'i teel väärib proovimist

01.12.2016

Keeli saab õppida igal pool ja kogu aeg. Selleks ei ole vaja muud kui arvutit, Interneti juurdepääsu ja Skype’i kontot. Skype'i teel toimuv individuaalõpe on mõeldud eelkõige inimestele, kelle tihe graafik ei soosi grupitundides osalemist või kes soovivad just Folkuniversiteteti suurepäraste koolitajate juhendamisel õppida, aga ei ela Tartus.