Sügissemestri keelekursused

Sügissemestri keelekursused leiad koolituskalendrist juba 10. juunil. Tartlased saavad valida klassis või veebis toimuvate kursuste vahel, kõiki teisi ootame oma suurepärastele veebikursustele. Õppida saab inglise, hispaania, itaalia, rootsi, norra, vene, soome ja eesti keelt. Kursused algavad septembri keskpaigas.

Õpi keeli veebis või kohapeal!

Väikesed grupid, efektiivsed kursused ja Liivimaa parimad koolitajad. Lisaks võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Jälgi mängu, uued inglise, hispaania, itaalia, rootsi, norra, soome, eesti ja vene keele kursused hakkavad juba varsti koolituskalendrisse ilmuma.

Individuaalõpe

Kui tahate koolitust, mis oleks Teie jaoks mõeldud, toimuks Teile sobivatel aegadel ja vormis (klassis või Zoomis), siis valige individuaalõpe. Ja ikka nii, et teie poolt soov ja meie poolt pakkumine!

Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

Töötukassa toetab nüüd lisaks töötutele ka töötavate inimeste õpinguid. Kui teie eesti keele oskus on tööalaseks arenguks ebapiisav ja sissetulek…