Uudised

Kevadsemestri keelekursused

Kevadsemestri keelekursused leiad koolituskalendrist juba 1. detsembril. Tartlased saavad valida klassis või veebis toimuvate kursuste vahel, kõiki teisi keelehuvilisi ootame oma suurepärastele veebikursustele. Õppida saab nii inglise, hispaania, itaalia, rootsi, norra, vene, soome kui ka eesti keelt. Kursused algavad jaanuari lõpus ja veebruari alguses.

Õpi keeli veebis või kohapeal,

väikestes gruppides ja Liivimaa parimate koolitajate juhendamisel. Lisaks suurepärane võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Registreeru ja oled väga oodatud meie inglise, hispaania, itaalia, rootsi, norra, soome, eesti ja vene keele kursustele. Kursused algavad 13. septembri nädalaga!

Uued keelekursused

Uued keelekursused alustavad tööd veebruari esimesel nädalal! Kogu info leiate meie koolituskalendrist. Enne registreerumist testige kindlasti oma keeleoskus, soovi korral küsige nõu taseme ja grupi osas. Kohtumiseni!

Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

Töötukassa toetab nüüd lisaks töötutele ka töötavate inimeste õpinguid. Kui teie eesti keele oskus on tööalaseks arenguks ebapiisav ja sissetulek…