Registreerumine kevadsemestri keelekursustele

Registreerumine kevadsemestri keelekursustele on avatud! Olete lahkesti oodatud meie itaalia, hispaania, inglise, rootsi, norra, soome, eesti ja vene keele kursustele. Nii veebigrupid kui ka kursused Tartus alustavad õppetööd 29. jaanuari nädalal.

Õpi keeli veebis või kohapeal!

Väikesed grupid, efektiivsed kursused ja Liivimaa parimad koolitajad. Lisaks võimalus TASUDA ÕPPEMAKSU KUNI KOLMES OSAS. Jälgi mängu, uued inglise, hispaania, itaalia, rootsi, norra, soome, eesti ja vene keele kursused hakkavad juba varsti koolituskalendrisse ilmuma.

Kvaliteedi hindamine

Folkuniversitetet on läbinud Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri täienduskoolituse õppekavarühma „Keeleõpe“ kvaliteedi hindamise 2023. aastal.

Folkuniversitetet on Töötukassa koostööpartner

Töötukassa toetab nüüd lisaks töötutele ka töötavate inimeste õpinguid. Kui teie eesti keele oskus on tööalaseks arenguks ebapiisav ja sissetulek…