Eesti keel A1.1

If you have never studied Estonian, If you are convinced you should know this beautiful language a little, this is the course for you.

If you have never studied Estonian,

We deal with topics and sentence structures that help you to successfully express yourself in simple daily and work-related situations. As we aim at building on your vocabulary and enhancing the courage to speak, the emphasis is placed on developing speaking skill. In addition, we also deal with developing listening, reading and writing skills as well as practise grammar.
We combine business with pleasure using a variety of methods and activities such as pair work, group work, dialogues, information gap activities, vocabulary games, role plays, board games, etc.

Вашему вниманию предлагаются темы и структуры предложений, которые помогут Вам успешно общаться в простых повседневных, а также связанных с работой ситуациях. Мы развиваем навыки аудирования, чтения и письма, однако основное внимание уделяется развитию навыков устной речи. На уроках мы применяем разнообразные методики и виды деятельности, такие как: парная работа, групповая работа, диалоги, упражнения на восстановление пропущенной информации, игры на запоминание новых слов, ролевые игры, настольные игры и т.п.

Kui Sa ei ole eesti keelt varem õppinud,
Kui Sa tunned, et peaksid seda ilusat keelt pisut oskama, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Teeme kõik selleks, et saaksid tugeva vundamendi edasistele õpingutele. Ehkki eemärgiks on arendada nii rääkimis-, kuulamis-, lugemis- kui kirjutamisoskust, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Kindlasti ei unusta me ka süstemaatilist grammatikaga tegelemist. Keelte õppimine, nii nagu meie seda näeme, ei toimu pelgalt lünki täites ja tabelites näpuga järge ajades, vaid pigem suuliselt harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge, lauamänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud.

KÄSITLEMISELE TULEVAD EESTI KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA TEEMAD:

1. Meeldiv tutvuda!: Tervitamine ja hüvasti jätmine. Viisakusväljendid. Tööjuhendid tunnitöös. Numbrid 1-10Vestluse alustamine ja lõpetamine.
    Keeleteadmised: Tähestik. Isikulised asesõnad. Tegusõna ’olema’ pööramine olevikus.
  2. Riigid ja rahvused: Riikide ja rahvuste eestikeelsed nimetused. Arvamuse avaldamine.
    Keeleteadmised: Elama ’kus?’ ja olema ’kes?’. Seesütlev kääne riikide näitel. Küsimuste (kas, kes, kus) moodustamine.
  3. Mina ja minu pere: Pereliikmed. Vanus. Isikuandmed. Ankeedi täitmine. Kliendikaart. Hinna küsimine poes. Isikuandmeid puudutavatele küsimustele vastamine.
    Keeleteadmised: Nimetavad ja omastavad asesõnad.
  4. Minu päev: Igapäevategevused, nädalapäevad, ööpäeva osad, kellaajad. Kellaaja ütlemine.
    Keeleteadmised: Ajamäärused.
  5. Vaba aeg: Vabaajategevused. Asesõnad (minule, sinule jne). Omadussõnad ja antonüümid. Arvamuse avaldamine ja kirjeldamine, mis meeldib ja missugune see on.
    Keeleteadmised: ma- ja da- infinitiivi kasutamine.

Eesti keele A1 taseme õppekava

54 ak t auditoorset tööd (kogumaht 80 ak t). Tunnid toimuvad aadressil Lai 30, Tartu.

Aeg: E / K 08.30 - 10.00

Sille Midt

216 € / 204 € ((üli)õpilased ja 2021. a. kevadel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Hind sisaldab õppematerjali.

Registeerumine suletud