Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keel A1.1 ZOOMis

Inglise keel A1.1 ZOOMis

Inglise keel (A1.1)

Kui Sa ei ole varem inglise keelt õppinud, Kui Sa oled kunagi inglise keelt õppinud, aga enam ei taha põhitõedki meenuda (ja ka kodulehe testitulemus kinnitab seda), Kui Sa tunned, et inglise keeleta enam ei saa ega taha, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Kui Sa ei ole varem inglise keelt õppinud,

• Kuna ZOOM võimaldab teha kuulamisülesandeid, vaadata videoid, jagada õppijaid paaridesse ja gruppidesse ning kontrollida kirjutamisoskust kõigile nähtava tahvli abil, ei erine ZOOM’i teel toimuv keeleõpe kuigi palju tavalisest grupiõppest. Aitame neil, kes keeleõpingutega juba algust on teinud, oma teadmisi ja oskusi edasi arendades järgmisele tasemele jõuda. Ehkki eesmärgiks on arendada nii rääkimis-, kuulamis-, lugemis- kui kirjutamisoskust, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Kindlasti ei unusta me ka süstemaatilist grammatikaga tegelemist. Keelte õppimine, nii nagu meie seda näeme, ei toimu pelgalt lünki täites ja tabelites näpuga järge ajades, vaid pigem suuliselt harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA 1. MOODULI TEEMAD:

1. Sina ja mina: isikuandmed, riigid ja rahvused, perekond.
    Funktsionaalne keel: Tutvumine ja tervitamine, hüvastijätt
    Keeleteadmised: Tähestik, üldolevik (be), isikuline ja omastav asesõna, nimisõna ainsus ja mitmus, umbmäärane artikkel, omadussõna (good, big, jt), numbrid, telefoninumbrid.
  2. Ametid: Ametid ja töökohad, igapäevased tegevused.
    Funktsionaalne keel: Kellaaja küsimine ja ütlemine
    Keeleteadmised: Üldolevik (ainsus)
  3. Töö ja puhkus: Päev, nädal, kuu. Vaba aeg. Huvid ja hobid.
    Funktsionaalne keel: Kuidas abi paluda ja pakkuda?
    Keeleteadmised: Üldolevik (mitmus), sagedusmäärsõna, küsisõna, eessõna ajamääruses (on).
  4. Kodu ja kodukoht: Asjad kodus. Asutused linnas. Arvud, hinnad.
    Funktsionaalne keel: Hinna küsimine ja ütlemine. Tee juhatamine.
    KeeleteadmisedThere is/are konstruktsioon, hulgamäärus (some, any jt ), määrsõna ja omadussõna, eessõna kohamääruses (in, on, near jt).
  5. Oskan, võin ja suudan: Teadmised, oskused, anne. Eile ja täna.
    Funktsionaalne keel: Soovide avaldamine.
    KeeleteadmisedCan/can´t, lihtminevik (was/were, could), määrsõna, eessõna fikseeritud väljendis (listen to, married to, speak to jt).

Kursuse lõpuks oskad tervitada ja hüvasti jätta, toitu tellida, kellaaega küsida ja ütelda, vabandada, teed küsida ja juhatada, lihtsamaid telefonikõnesid teha jne.
Kursus baseerub õppematerjalil New Headway Elementary (4th edition) ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A1 taseme õppekava

54 ak t kontaktõpet (kogumaht 80 ak t)

Aeg: T / N 17.30 - 19.00

Monika Mander

198 € / 189 € ((üli)õpilased ja 2020. a. sügisel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Hind sisaldab õppematerjali

Registeerumine suletud