Folkuniversitetet/Koolitused/Lai 30, Tartu/Inglise keel A2 grupp B Tartus

Inglise keel A2 grupp B Tartus

Inglise keel madalamale kesktasemele A2

Kui Sa algaja ei ole, aga päris kesktasemel ka veel mitte, Kui Sa meie kodulehe madalamast testist said 59-68 punkti, Kui Sa tunned, et keeleoskus on passiivne, ja soovid end inglise keeles ladusamalt väljendada, Kui Sa oled valmis tundides aktiivselt kaasa lööma, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Teeme kõik selleks, et saaksid tugeva vundamendi edasistele õpingutele. Eesmärgiks on anda teadmisi ja oskusi kõigis keeleaspektides – rääkimises, kuulamises, lugemises ja kirjutamises. Tunnitöös paneme aga põhirõhu siiski rääkimisele. Harjutame kõrva inglise keelega, nii nagu seda päriselt räägitakse. Seejuures ei unusta me süstemaatilist grammatikaga tegelemist. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi, et õppetöö oleks võimalikult efektiivne ja eluline – paaristöid, dialooge, erineval viisil puuduva info hankimist, sõnavaramänge, rollimänge, laua- ja interaktiivseid mänge jne. Kursust täiendatakse videomaterjaliga ning õppetöö toimub harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Lisaks kursuselt saadavatele keelealastele teadmistele garanteerime ka huvitavad ja silmaringi avardavad tunnid.
Õppimist toetab Folkuniversiteteti e-õppekeskkonda loodud kursust täiendav veebivara.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A2 TASEME ÕPPEKAVA 1. MOODULI TEEMAD:

1. Elu: Kuidas sa end tunned? Vaba aeg. Õnne valem.
    Funktsionaalne keel: Küsimuste moodustamine. Vestlusteemad. Vestluse arendamine.
    Keeleteadmised: Lihtminevik. -ed lõpuliste tegusõnade hääldamine.
  2. Töö ja ametid: Ametid. Töökogemus. Mis motiveerib? Ohtlikud ametid. Töö ja puhkus.
    Funktsionaalne keel: Tervitamine. Viisakusväljendid. Kuidas näidata huvi üles.
    Keeleteadmised: Sagedusmäärused (once in a while, occasionally, rarely, etc). Mis meeldib ja mis mitte (dis)like + ing. Olevikuajad: Present Simple vs Present Continuous)
  3. Aeg puhata: Mida teha Londonis? Muusika, kujutav kunst, teater ja kino.
    Funktsionaalne keel: Lihtsate telefonikõnede tegemine. Arusaamise kontrollimine.
    Keeleteadmised: Küsimuste moodustamine. Alusküsimused. Tulevikuplaanid (I’m going to see a film) ja kokkulepped (I’m seeing my dentist)

Kursuse lõpuks on oluliselt laienenud Su sõnavara ja suurenenud rääkimisjulgus ning paranenud grammatika. Muuhulgas oskad viisakalt küsida, paluda, pakkuda, nõu küsida ja anda, teed juhatada jne.
Kursus baseerub õppekomplektil Speakout 3rd edition ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A2 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

37 ak t auditoorset tööd (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad aadressil Lai 30, Tartu.

Hind sisaldab õppematerjali ja juurdepääsu veebivarale.