Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keel A2.1 B veebis

Inglise keel A2.1 B veebis

Inglise keel madalamale kesktasemele (A2.1)

Kui Sa algaja ei ole, aga päris kesktasemel ka veel mitte, Kui Sa meie kodulehe madalamast testist said 60-68 punkti, Kui Sa tunned, et keeleoskus on passiivne, ja soovid end inglise keeles ladusamalt väljendada, Kui Sa oled valmis tundides aktiivselt kaasa lööma, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

Kui Sa algaja ei ole, aga päris kesktasemel ka veel mitte,
Kui Sa meie kodulehe madalamast testist said 60-68 punkti,

KUIDAS A2.1-taseme VEEBIPÕHINE KURSUS TOIMUB?

• Eesmärgiks on Su aktiivse sõnavara suurendamine, et lisaks arusaamisele ka rääkimine ladusamalt läheks. Kinnistame juba õpitud grammatikateemasid ja õpime juurde. Grammatika integreerime teiste oskustega ehk lihtminevikku õpime selleks, et rääkida minevikus toimunust, ja küsimuste moodustamist selleks, et saaks poes ja restoranis küsida jne. Pöörame tähelepanu väljenditele ja konstruktsioonidele, mis võimaldavad viisakalt hakkama saada erinevates igapäevastes situatsioonides. Teeme kõik, et tunneksid end inglise keeles üha kindlamalt ja kodusemalt.
  • Kuna ZOOM võimaldab teha kuulamisülesandeid, vaadata videoid, jagada õppijaid paaridesse ja gruppidesse ning kontrollida kirjutamisoskust kõigile nähtava tahvli abil, ei erine ZOOM’i teel toimuv keeleõpe kuigi palju tavalisest grupiõppest.  Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A2 TASEME ÕPPEKAVA 1. MOODULI TEEMAD:

1. Elu: Kuidas sa end tunned? Vaba aeg. Õnne valem.
    Funktsionaalne keel: Küsimuste moodustamine. Vestlusteemad. Vestluse arendamine.
    Keeleteadmised: Lihtminevik. -ed lõpuliste tegusõnade hääldamine.
  2. Töö ja ametid: Ametid. Töökogemus. Mis motiveerib? Ohtlikud ametid. Töö ja puhkus.
    Funktsionaalne keel: Tervitamine. Viisakusväljendid. Kuidas näidata huvi üles.
    Keeleteadmised: Sagedusmäärused (once in a while, occasionally, rarely, etc). Mis meeldib ja mis mitte (dis)like + ing. Olevikuajad: Present Simple vs Present Continuous)
  3. Aeg puhata: Mida teha Londonis? Muusika, kujutav kunst, teater ja kino.
    Funktsionaalne keel: Lihtsate telefonikõnede tegemine. Arusaamise kontrollimine.
    Keeleteadmised: Küsimuste moodustamine. Alusküsimused. Tulevikuplaanid (I’m going to see a film) ja kokkulepped (I’m seeing my dentist).

Kursuse lõpuks on oluliselt laienenud Su sõnavara ja suurenenud rääkimisjulgus ning paranenud grammatika. Muuhulgas oskad ennast ametlikes situatsioonides tutvustada, viisakalt küsida, paluda, pakkuda, nõu küsida ja anda, telefonikõnesid teha, teed juhatada jne.
Kursus baseerub 2017. a. välja antud õppekomplektil SpeakOut Pre-Intermediate ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A2 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

5. Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega peab alates 26.08.21 kõigil klassiruumis õppida soovijatel olema COVID tõend.

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: T 17.30 - 19.30

Tally Maegi

168 € / 162 € ((üli)õpilased ja 2021. a. sügisel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Õpetaja poolt komplekteeritud materjal (sh kuulamisülesanded, videod jne) saadetakse osalejatele lingiga e-kirja teel.