Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Inglise keele vestluskursus (A2) veebis

Inglise keele vestluskursus (A2) veebis

Inglise keel madalamale kesktasemele vestlus (A2)

Kursus sobib Teile, kui saite meie kodulehel olevast inglise keele madalamast testist 60 - 79 punkti. Kursus on mõeldud nii neile, kes ei ole kaua keelega tegelenud, aga tahaks kunagi õpitut meelde tuletada, kui ka neile, kes tunnevad, et keelealaseid teadmisi on rohkem kui oskusi. Eriti oodatud on aga kõik, kes arvavad, et nad ei saa sellele kursusele tulla, sest "Ma ei oska ju inglise keeles vestelda!"

Kursus sobib Teile, kui saite meie kodulehel olevast inglise keele madalamast testist 60 – 79 punkti. Kursus on mõeldud nii neile, kes ei ole kaua keelega tegelenud, aga tahaks kunagi õpitut meelde tuletada, kui ka neile, kes tunnevad, et keelealaseid teadmisi on rohkem kui oskusi. Eriti oodatud on aga kõik, kes arvavad, et nad ei saa sellele kursusele tulla, sest “Ma ei oska ju inglise keeles vestelda!”

• Kuna ZOOM võimaldab teha kuulamisülesandeid, vaadata videoid, jagada õppijaid paaridesse ja gruppidesse ning kontrollida kirjutamisoskust kõigile nähtava tahvli abil, ei erine ZOOM’i teel toimuv keeleõpe kuigi palju tavalisest grupiõppest. Ehkki eesmärgiks on arendada nii rääkimis-, kuulamis-, lugemis- kui kirjutamisoskust, paneme tunnitöös põhirõhu siiski rääkimisele. Tegeleme ka grammatikaga, aga pisut teisiti kui tavakursusel. Keelte õppimine, nii nagu meie seda näeme, ei toimu pelgalt lünki täites ja tabelites näpuga järge ajades, vaid pigem suuliselt harjutades, harjutades ja veelkord harjutades. Täiendame kursust videomaterjali ja interaktiivsete mängudega. Kasutame kõikvõimalikke võtteid ja tegevusi (mini-dialooge, sõnavaramänge, rollimänge jne), et õppetöö oleks võimalikult efektiivne, tunnid huvitavad, mõtestatud ja eesmärgistatud.

KÄSITLEMISELE TULEVAD INGLISE KEELE A2 TASEME ÕPPEKAVA 3. MOODULI TEEMAD:

• Töö ja puhkus: Igapäevategevused. Ametid ja töökohustused. Uni ja unistus.
    Funktsionaalne keel: Soovituste tegemine.
    Keeleteadmised: Kohustused ja soovitused (have to, should, jne).
  • Algused ja lõpud: Millal sa esimest korda …? Millal sa viimati …? Kuidas sa end tunned?
    Funktsionaalne keel: Info täpsustamine.
    Keeleteadmised: Ajaväljendid. Eessõnad.
  • Reisimine: Erinevat tüüpi reisid. Reisi planeerimine ja kirjeldamine.
    Funktsionaalne keel: Palved ja neile vastamine. Plaanid ja kavatsused.
    Keeleteadmised: will plaanide ja oletuste väljendamiseks.

Kursuse lõpuks on oluliselt suurenenud Su rääkimisjulgus ja soravus. Muuhulgas oskad ennast erinevates välismaal reisides erinevates situatsioonides tutvustada, viisakalt küsida, paluda, pakkuda, nõu anda ja küsida, infot täpsustada jne.
Kursus baseerub õppekomplektidel Cutting Edge 3rd ed, In Company ja Folkuniversiteteti õppematerjalidel.

Inglise keele A2 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka inglise keele test!

5. Seoses Vabariigi Valitsuse otsusega peab alates 26.08.21 kõigil klassiruumis õppida soovijatel olema COVID tõend.

37 ak tundi kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: E 17.30 - 19.30

Monika Mander

168 € / 162 € ((üli)õpilased ja 2021. a. sügisel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Õpetaja poolt komplekteeritud materjal (sh kuulamisülesanded, videod jne) saadetakse osalejatele lingiga e-kirja teel.