Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Itaalia keel A1.2 grupp A veebis

Itaalia keel A1.2 grupp A veebis

Itaalia keel A1.2

Kui Sa oled juba ühe semestri itaalia keelt õppinud; Kui Sa oled kunagi itaalia keelega algust teinud, oskad lugeda ja tead põhilisi väljendeid enda tutvustamise ja enda ümbruse kirjeldamise kohta; Kui Sa tunned, et alustatud keeleõpinguid tuleks kindlasti jätkata, siis tõenäoliselt on see kursus just Sulle.

KÄSITLEMISELE TULEVAD ITAALIA KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA 2. MOODULI TEEMAD:

1. Vaba aeg: Igapäevased ja vaba aja tegevused. Nädalapäevad.
    Funktsionaalne keel: Nõustumine ja mittenõustumine. Kellaaja küsimine ja ütlemine.
    Keeleteadmised: Eitus. Sagedusmäärused. Aja- ja kohaeessõnad. Asesõna käänamine.
  2. Hotellis: Tuba ja korter. Teenused hotellis. Kuud.
    Funktsionaalne keel: Hotellitoa broneerimine. Probleem ja selle lahendamine. Kuupäeva ütlemine.
    KeeleteadmisedC´é / Ci sono konstruktsioon. Ajamäärus (mis ajani?). Eessõna ja artikli  ühildumine (in + la = nella jne). Arvsõnad. Järgarvud.
  3. Reisil: Objektid linnas. Rongijaamas.
    Funktsionaalne keel: Tee juhatamine. Pileti ostmine, vestlus rongijaamas.
    Keeleteadmised: Omadussõna. Määrav artikkel (mitmus). Konstruktsioonid sõnaga ´molto´.
  4. Puhkusele!: Juhtumused ja kogemused. Mida teha puhkusel? Ilmakaared ja asukoht. Ilm.
    Funktsionaalne keel: Milline ilm on?
    Keeleteadmised: Ajaväljendid. Minevik (passato prossimo; kogemuste kirjeldamine). Omadussõna ülivõrre (bravissimo).

Itaalia keele A1 taseme õppekava

Tee enne kursusele registreerumist ka itaalia keele test!

28 ak t auditoorset tööd (kogumaht 45 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: R 09.00 - 10.30

Alessandra Dezi

150 €. Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Hind sisaldab õppematerjali ning juurdepääsu veebivarale.