Folkuniversitetet/Koolitused/E-õpe/Rootsi keel A1.1 veebis

Rootsi keel A1.1 veebis

Rootsi keel A1.1

Kui Sa ei ole varem rootsi keelt õppinud, aga tahaksid seda toredat keelt osata; Kui Sa soovid korralikke baasteadmisi rootsi keelest; Kui Sa oled valmis tundides aktiivselt kaasa lööma, siis on meie A1.1 kursus Sulle sobiv.

KÄSITLEMISELE TULEVAD ROOTSI KEELE A1 TASEME ÕPPEKAVA 1. MOODULI TEEMAD:

1. Sina ja mina: Kes sa oled? Kust sa tuled? Kus sa elad? Riigid ja keeled.
    Funktsionaalne keel: Tervitamine. Klassiruumi viisakus.
    Keeleteadmised:  Tegusõna ´olema´. Olevik. Isikulised asesõnad. Küsisõnad.
  2. Töö ja õpingud: Kus sa töötad? Kus sa õpid? Igapäevased tegevused.
    Funktsionaalne keel: Tervitamine ja hüvastijätt. Tutvumine ja tutvustamine.
    Keeleteadmised:  Nimisõna määramata vorm: en ja ett sõnad. Küsisõnad. Sõnajärjekord.
  3. Minu päev: Igapäevased rutiinid. Päevaosad. Aeg.
    Funktsionaalne keel: Aadressi, vanuse, hinna ja telefoninumbrite ütlemine. Kellaaeg.
    Keeleteadmised:  Arvsõnad. Nimisõna määratud vorm. Sõnajärjekord.
  4. Igapäevased ostud: Toit ja toiduained. Poes ja turul. Kohvikus ja kioskis.
    Funktsionaalne keel: Piletite ostmine (metroos, kinos, bussijaamas jne).

Rootsi keele A1 taseme õppekava

Kui sa oled varem rootsi keelt õppinud, tee enne registreerumist ka rootsi keele test!

37 ak t kontaktõpet (kogumaht 54 ak t). Tunnid toimuvad Zoomis.

Aeg: K 17.30 - 19.30

204 € / 195 € ((üli)õpilased ja 2024. a. kevadel Folkuniversitetetis õppinud). Õppemaksu saab tasuda ühes, kahes või kolmes osas.

Komplekteeritud materjal (sh kuulamisülesanded, videod jne) saadetakse osalejatele lingiga e-kirja teel.